fbpx
Projektowanie przekłuć, planowanie kompozycji, custom piercing | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.

• PROJEKTY TATUAŻU •​

Projekty tatuaży, wolne wzory, wolne projekty | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.

W naszym salonie zajmujemy się oczywiście projektowaniem tatuaży – jest to nieodłączny element naszej pracy. Wykonujemy projekty indywidualne dla naszych klientów – od najmniejszych i najprostszych wzorków po kompozycje na pół ciała. Projekty wykonujemy zawsze wraz z klientem przed sesją, co pozwala klientowi na czynne uczestnictwo w powstawaniu wymarzonego wzoru. Taki system pracy minimalizuje ryzyko tego, że wykonany przez nas projekt nie przypadnie klientowi do gustu lub będziemy musieli nanosić na niego nieskończoną liczbę poprawek. Dodatkowo nieocenione jest to, że widzimy modela na żywo, w związku z czym możemy rozplanować i dopasować projekt zgodnie z anatomią klienta.

Wszystkie projekty wykonywane dla naszych klientów przed sesją są bezpłatne i zawierają się w cenie sesji. W wyjątkowych okolicznościach możemy przygotować projekt wcześniej, jednak wymaga to specjalnych ustaleń i dodatkowej przedpłaty – w przypadku odwołania sesji projekt nie przechodzi na własność klienta. Na chwilę obecną nie projektujemy wzorów tatuaży na sprzedaż, dla osób, które nie wykonają tatuażu w naszym studio.

Przy projektowaniu zawsze bierzemy pod uwagę sugestie klienta oraz wzory i zdjęcia poglądowe, jednak nie wykonujemy kopii innych tatuaży ani projektów wykonanych przez inne osoby, za wyjątkiem własnych lub za przedłożonym pozwoleniem.

Zapraszamy również do zapoznania się z wolnymi wzorami, które przygotowują nasi tatuatorzy. Wzory dostępne są w naszych mediach społecznościowych i będą również zamieszczane sukcesywnie w naszej galerii na stronie. Dodatkowo wycenione wzory będzie można znaleźć w naszym sklepie internetowym wraz z podaną informacją odnośnie wielkości oraz ustalonej ceny sesji – zobacz tutaj

Niektóre z wolnych projektów pozostaną wstępnie niewycenione, z uwagi na to, że można będzie wykonać je w różnych rozmiarach – jeśli interesuje cię dostępny wolny projekt, daj nam znać w jakim miejscu oraz w jakiej wielkości miałby zostać wykonany a wtedy wycenimy go dla ciebie.

Jeśli spodoba ci się któryś z zajętych wzorów, bardzo chętnie wykonamy podobny projekt. Każdy z naszych projektów wykonujemy tylko raz.

 

Projekty tatuaży, wolne wzory, wolne projekty | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.