fbpx

• PROJEKTOWANIE KOMPOZYCJI •​

Projektowanie przekłuć, planowanie kompozycji, custom piercing | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.

Zapraszamy na konsultacje w sprawie indywidualnych kompozycji. Nasi piercerzy w czasie konsultacji zaprojektują rozmieszczenie twoich nowych kolczyków zgodnie z anatomią oraz na podstawie twoich sugestii.

Jeśli chcesz przyozdobić na przykład swoje ucho ale nie masz pomysłu na to co mogłoby się na nim znajdować, to bardzo chętnie w czasie konsultacji ocenimy sytuację i zaproponujemy możliwe anatomicznie rozwiązania.

Kompozycje indywidualne to niepowtarzalny i wyjątkowy sposób ozdobienia swojego ciała. Bazujemy tutaj na naturalnych możliwościach anatomicznych klienta. Przekłucia projektujemy tak, aby wszystko przebiegało w bezpieczny sposób i nie sprawiało problemów z gojeniem przekłuć.

Na jednej sesji możemy wykonać maksymalnie 3-4 przekłucia – dobrane tak, aby nie obciążały zbyt mocno organizmu. W przypadku przekłuć bardziej inwazyjnych liczba przekłuć, które możemy wykonać za jednym razem, będzie odpowiednio mniejsza.

Ceny kompozycji ustalane są indywidualnie i nie odbiegają zbytnio od cennika ogólnego. Jednak z uwagi na różne czynniki kwoty podane w ogólnym cenniku mogą różnić się od podanych w czasie konsultacji – zarówno w górę jak i w dół.

Na konsultację w sprawie kompozycji można umówić się dokładnie tak samo jak na standardową konsultację. Procedura różni się tylko tym, że przy projektowaniu indywidualnych kompozycji dodatkowo sprawdzimy i zaprojektujemy i rozrysujemy proponowany układ kolczyków. Cena konsultacji zależna będzie od tego jaki to będzie projekt, na ile przekłuć oraz w jakim miejscu.

W przypadku podjęcia w czasie konsultacji decyzji o wykonaniu wybranych przekłuć od razu, cena konsultacji nie zostanie doliczona do ceny zabiegu. 

Do wszystkich przekłuć istnieje również możliwość wyboru od razu biżuterii ozdobnej z naszej kolekcji. Ceny dostępnej w studio biżuterii ozdobnej zależne są od wybranego modelu i zaczynają się od 30 PLN.

Projektowanie przekłuć, planowanie kompozycji, custom piercing | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.