fbpx

• SALON PIERCINGU POZNAŃ •​

WAŻNE INFORMACJE PRZED  ZABIEGIEM
Przed zabiegiem, zanim zrobisz kolczyk - PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep z biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia i kurs piercinu Poznań. Pomoc piercingowa - Tauay Piercing. Biżuteria ozdobna do piercing.

Rezerwacji terminu można dokonać elektronicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych (FB lub Instagram), telefonicznie bądź w salonie w godzinach pracy.

Z uwagi na często pojawiające się pytania, które wymagają osobistego obejrzenia przekłucia lub miejsca planowanego przekłucia, preferujemy prowadzenie konsultacji osobiście, odradzamy rozmowy online.

Piercer ma prawo odmówić wykonania przekłucia w każdym przypadku bez podania przyczyny a zwłaszcza u osób pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Ponadto ma prawo odmówić przekłucia u osób, które nie mają do danego zabiegu predyspozycji anatomicznych lub istnieje podwyższone ryzyko, że przekłucie będzie stanowić dla klienta niebezpieczeństwo.

Granice wiekowe dla różnych przekłuć to 14/16/18 lat. Jeśli nie masz jeszcze 18stki, to koniecznie przed umówieniem terminu, upewnij się, że wybrane przekłucie nie ma granicy wiekowej.

Wyjątkiem są standard lobe, które wykonujemy od 7-8 roku życia (zalecany wiek to 12 lat) – w szczególnych wypadkach możemy wykonać wcześniej lub odmówić przekłucia. Decyduje tutaj świadomość młodego klienta, ponieważ to głównie dziecko będzie musiało na nowe kolczyki uważać i o nie dbać.

ZGODA / OBECNOŚĆ OPIEKUNA – wszystkie osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na zabieg (tatuaż, piercing, laser). Zgoda musi zostać wypisana na naszym formularzu. Przy wszystkich zabiegach u osób poniżej 18 roku życia wymagana jest obecność opiekuna w czasie zabiegu i wypisanie zgody na miejscu – sporadycznie uwzględniane są wyjątki, o wymaganej obecności opiekuna decyduje studio w czasie konsultacji przed zapisem. [*wyjątek to np. skończone 17 lat i 2x upper lobe, a nie skończone 16 lat i 2x sutki]

Nie wszystkie przekłucia wykonujemy u osób nieletnich, nawet przy obecności i zgodzie rodzica – przed umówieniem się na zabieg upewnij się, że wybrane przez ciebie przekłucie nie jest na liście
pt. ♪♫♬♪ „dozwolone od lat osiemnastu” ♪♫♬♪

W przypadku wykrycia stanów zapalnych, alergicznych, uszkodzeń skóry lub innych przeciwwskazań do zabiegu piercer ma prawo odmówić wykonania zabiegu.

Na zabieg należy przyjść wypoczętym, nie spożywać przed zabiegiem kofeiny (kawa, energy drink etc.).

Osoby nieletnie przy umawianiu terminu, bezwzględnie zobowiązane są do podania informacji o swoim wieku.

Rezerwując termin, klient oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem salonu.

Przed zabiegiem, zanim zrobisz kolczyk - PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep z biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia i kurs piercinu Poznań. Pomoc piercingowa - Tauay Piercing. Biżuteria ozdobna do piercing.