fbpx

• WYCENA TATUAŻU •​

Nie mamy sztywnego cennika, który byłby w stanie określić cenę tatuażu o teoretycznych wymiarach bez znajomości wszystkich szczegółów na temat projektu. Zatem opis „róża około 15 cm” nie wystarczy 🙂

Ceny podajemy zwykle w widełkach „od – do”. Ze względu na to, iż projekty rysujemy i dobieramy anatomicznie wraz z klientem przed sesją, wiele rzeczy ustalonych na konsultacji może ulec delikatnym zmianom. Jeśli wstępnie wycenimy projekt o długości 20cm a w czasie projektowania tatuażu w studio okaże się, że jednak większe wymiary lepiej pasują do anatomii klienta, cena także może wzrosnąć.

Dodatkowo bardzo ważnym elementem mającym wpływ na długość oraz trudność pracy a co za tym idzie cenę końcową jest kondycja skóry klienta.

Nie kopiujemy tatuaży, wykonujemy tylko projekty autorskie – jednak projekt jest częścią ceny tatuażu i wykonanie go przez nas przy współpracy z tobą jest bezpłatne.

Poniżej podajemy najważniejsze informacje jakie musisz przygotować i podać abyśmy mogli wycenić dla ciebie interesujący cię wzór tatuażu.

Cennik, wycena tatuażu, cena tatuażu - PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Tatuaże artystyczne, dobre studio, najlepsze studio w Poznaniu. Tatuaże realistyczne, realistyka, oldschool, cartoon, dotwork, sketch. Tatuaże portrety realistyczne, zwierzęta, kolorowe tatuaże.
Style i rodzaje tatuażu - PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Tatuaże artystyczne, dobre studio, najlepsze studio w Poznaniu. Tatuaże realistyczne, realistyka, oldschool, cartoon, dotwork, sketch. Tatuaże portrety realistyczne, zwierzęta, kolorowe tatuaże.

Na wycenę tatuażu składa się wiele odrębnych czynników. Jeśli chcesz abyśmy wycenili dla ciebie tatuaż, na konsultacji online podaj nam najważniejsze informacje. Takie jak (rozwiń by zobaczyć opis):

Wzór – opisz co ma zawierać tatuaż jeśli podasz pozostałe informacje i podeślesz zdjęcie poglądowe, to szczegółowy opis nie będzie wymagany. Wtedy wystarczy nam informacja np. kotek z kłębkiem wełny, podobny do tego na zdjęciu

Szczegółowość – jest ważną informacją, ponieważ to ona w dużej mierze wpływa na cenę. Powiedz jak ma wyglądać tatuaż, czy mają to być same kontury, czy wypełnienie ma składać się z szarości/cieni czy raczej interesuje cię tatuaż kolorowy.

Wielkość – oszacuj mniej więcej jakiej wielkości ma być tatuaż:

– możesz zmierzyć powierzchnię skóry którą chcesz na tatuaż przeznaczyć – np. 15x20cm

– określić, że projekt ma mieścić się mniej więcej na kartce o rozmiarze A5

– porównać do przedmiotu o standardowych wymiarach – np. motylek wielkości paczki papierosów

Umiejscowienie – określ w jakim miejscu chcesz wykonać ten tatuaż. Postaraj się podać precyzyjnie miejsce, zamiast „tatuaż na ręce” napisz dokładnie „tatuaż na przedramieniu w okolicy nadgrarstka, po wewnętrznej stronie”.

Styl – daj nam znać w jakim stylu chcesz zrobić sobie tatuaż. Czy ma to być tatuaż realistyczny, tatuaż komiksowy, oldschool, praca konturowa czy inny wybrany styl.

Zdjęcie poglądowe – jest zawsze mile widziane, wtedy pokazujesz nam na obrazie co ci się podoba i dajesz wskazówkę w którą stronę iść. Nie kopiujemy wzorów tatuażu ale bez problemu możesz podesłać nam tatuaż, który wpadł ci w oko lub projekt jaki ci się spodobał a my zaprojektujemy dla ciebie indywidualny autorski projekt o zbliżonych parametrach, bazując na podobnym schemacie.

Jak będzie wyglądała szczegółowa wiadomość, która pozwoli nam w krótkim czasie wycenić twój tatuaż?

Hej! Chciałabym wykonać tatuaż przedstawiający kotka z kłębkiem wełny. Tatuaż chciałabym wykonać z przodu na udzie, mniej więcej 10 cm nad kolanem i przeznaczyć na niego powierzchnię o wielkości kartki A5. Interesuje mnie tatuaż czarno-biały w stylu realistycznym, jednak chciałabym aby kłębek wełny miał delikatne kolory - różowy i fioletowy. Przesyłam poglądowe zdjęcie podobnego tatuażu, który mi się spodobał.

Oczywiście i bez tego wycenimy twój tatuaż, ale musisz spodziewać się wtedy wielu dodatkowych pytań uzupełniających.

W przypadku kontaktu telefonicznego zwykle i tak prosimy o skontaktowanie się z nami przez media społecznościowe i przesłanie poglądowych fotek, ponieważ przy tej metodzie kontaktu dużo łatwiej jest o nieporozumienia. Chyba, że praca zostanie określona na sesję (np. zaczęcie rękawa), wtedy ogólny zarys i projekt przygotowuje się i tak na miejscu.

Odradzamy kontakt mailowy, ponieważ z uwagi na niekończące się oferty handlowe nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej wiadomości od klienta w odpowiednim czasie. Zatem czas odpowiedzi jest bardzo wydłużony i istnieje możliwość, że wiadomość po prostu zaginie w tłumie.

Cennik, wycena tatuażu, cena tatuażu - PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Tatuaże artystyczne, dobre studio, najlepsze studio w Poznaniu. Tatuaże realistyczne, realistyka, oldschool, cartoon, dotwork, sketch. Tatuaże portrety realistyczne, zwierzęta, kolorowe tatuaże.