fbpx

• POGOTOWIE PIERCINGOWE •​

Pomoc piercingowa, pogotowie piercingowe, problemy i konsultacje | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.

Problem z piercingiem? Nie ma problemu! Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi interwencyjne. Przyjmujemy klientów z innych salonów, od niewykwalifikowanych osób, początkujących domorosłych piercerów czy też  nawet z efektami własnoręcznej roboty.

Jeśli nie masz już zaufania do osoby, która wykonywała twój poprzedni zabieg, lub cię ona zbywa i nie chce lub nie potrafi odnieść się do zgłoszonego problemu to u nas znajdziesz odpowiednią pomoc. 

Najważniejszym warunkiem w chwili interwencyjnej konsultacji jest absolutna szczerość. Dla nas ma duże znaczenie czy kolczyk został wykonany w szkolnej toalecie czy w innym salonie. Ważne jest też, czy problemy wystąpiły samoistnie czy może w wyniku jakiegoś urazu mechanicznego. Znając jego historię, możemy podjąć odpowiednie kroki i pokierować dalsze działania.

Cena zabiegów interwencyjnych zależna jest od tego co będzie musiało być wykonane. Wpływ na cenę ma również ilość i rodzaj zużytych materiałów oraz to czy przekłucie było zagojone czy świeże i czy wymagane będzie użycie jałowych materiałów.

• USŁUGI INTERWENCYJNE •​

W ramach szybkiej interwencyjnej pomocy piercingowej, zajmiemy się takimi problemami jak:

Oferujemy wycinanie, usuwanie implantu typu microdermal. W przypadkach stwierdzenia migracji lub uszkodzeń mechanicznych typu naderwanie, nadszarpnięcie czy zahaczenie.

Oferujemy usunięcie biżuterii z ciała w przypadku stwierdzenia migracji przy przekłuciach powierzchniowych.

W przypadku stwierdzenia nagłych komplikacji, nieuzasadnionych urazem mechanicznym, zapraszamy na konsultacje. Kwestia dotyczy pojawienia się nagłej opuchlizny, krwawienia, zasinienia i innych podobnych objawów.

Jeśli dojdzie do urazu mechanicznego, któremu towarzyszyć będą niepożądane objawy, zapraszamy na konsultację.

Jeśli nie możesz poradzić sobie z odkręceniem biżuterii, zmianą nakrętki lub całego kolczyka możesz umówić się do nas na wymianę. Jeśli twoim problemem jest źle dobrana, za ciasna, zbyt długa lub zablokowana w ciele biżuteria z powodu urazu lub taka, która powoduje ból i dyskomfort, możesz przyjść do nas po pomoc.

W przypadku zgubienia kolczyka, możesz przyjść do nas na przełożenie nowego. Powodzenie zabiegu zależne jest od tego, kiedy przekłucie zostało wykonane i kiedy kolczyk wypadł – w niektórych przypadkach, gdy doszło już do zamknięcia świeżego kanału ponowne przełożenie biżuterii może nie być możliwe.

Z każdym powstałym problemem z przekłuciami, wymagającym interwencji, możesz zgłosić się do nas. Z uwagi na to, iż wielu rzeczy nie da się stwierdzić i wyczytać ze zdjęć, nie prowadzimy konsultacji interwencyjnych online. Zachęcamy do umówienia się na konsultację do studio.

Pomoc piercingowa, pogotowie piercingowe, problemy i konsultacje | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.