fbpx
Rodzaje i cennik - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.

• PIERCING INTYMNY POZNAŃ •​

Wykonujemy piercing intymny damski oraz męski. W skład naszej oferty wchodzą damskie przekłucia intymne takie jak christina, vertical hood, inner labia, outer labia i pubic oraz męskie przekłucia intymne takie jak prince albert, guiche, frenum, scrotal, foreskin, hafada i pubic.

Nie wykonujemy niektórych przekłuć z uwagi na bezpieczeństwo noszenia oraz przeciwwskazania anatomiczne. Powyżej wymienione przekłucia intymne traktowane są jako bezpieczne, jednak i przy tych przekłuciach istnieje prawdopodobieństwo odmowy wykonania z uwagi na niezgodność anatomiczną.

Wszystkie przekłucia z kategorii piercingu intymnego wykonujemy wyłącznie osobom pełnoletnim. Na zabieg można umówić się wszystkimi kanałami – telefonicznie, przez FB oraz przez instagram.

Rodzaje i cennik - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
Rodzaje i cennik - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.

Szczegółowe informacje i FAQ na temat piercingu intymnego:

Piercing intymny wykonujemy wyłącznie osobom pełnoletnim.

Aktualnie obowiązuje promocja i wszystkie przekłucia z listy wykonujemy w cenie 220 PLN zamiast 250 PLN.

Promocja obowiązuje przez czas określony i pierwszeństwo zawsze mają ceny wymienione w cenniku – tutaj.

Damskie przekłucia intymne:
– christina
– vertical hood
– inner labia
– outer labia
– pubic

Męskie przekłucia intymne:
– prince albert
– guiche
– frenum
– scrotal
– foreskin
– hafada
– pubic

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja i ocena zdolności anatomicznych. Konsultacja może odbyć się w osobnym terminie (przed umówieniem na termin zabiegu) lub w jednym terminie, z zakreśleniem, że jeśli po konsultacji zostanie potwierdzona zdolność to w tym samym terminie można od razu wykonać zabieg.

Przy umawianiu terminu powiedz nam czy chcesz umówić się na samą konsultację czy na konsultację + zabieg.

W naszym salonie piercingiem intymnym zajmuje się osoba z wieloletnim doświadczeniem i bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Ma na koncie tysiące wykonanych przekłuć – z piercingu standardowego podstawowego i zaawansowanego jak i w przekłuć intymnych. 

Przekłucia wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami i przy użyciu najlepszej jakości biżuterii.

• RODZAJE PRZEKŁUĆ INTYMNYCH •​

Christina, kristina - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
CHRISTINA
(damskie)
Piercing intymny christina jest jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych damskich przekłuć intymnych. Przekłucie wykonywane jest pionowo przez kaptur łechtaczki w kierunku wzgórka łonowego.
Vertical hood, wertikal hud - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
VERTICAL HOOD
(damskie)
Piercing intymny typu vertical hood jest jednym w przekłuć, które powodują doznania fizyczne i oferuje noszącej dodatkową stymulacje – jest pionowym przekłuciem kaptura łechtaczki. Jest przy tym także atrakcyjne wizualnie.
inner labia - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
INNER LABIA
(damskie)

Inner labia to piercing intymny polegający na przekłuciu warg sromowych mniejszych. Jest to bardzo efektowne wizualnie przekłucie, jednak właścicielki nie odczuwają z jego powodu żadnych dodatkowych efektów stymulacji fizycznej.

Outer labia - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
OUTER LABIA
(damskie)
Outer labia to piercing intymny polegający na przekłuciu warg sromowych większych. Jest to bardzo efektowne wizualnie przekłucie, jednak właścicielki nie odczuwają z jego powodu żadnych dodatkowych efektów stymulacji fizycznej.
Pubic, pabik - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
PUBIC
(damskie)

Pubic to piercing intymny wykonywany na wzgórku łonowym. Jest to przekłucie typowo ozdobne i nie spełnia oprócz tego żadnych innych funkcji. Niemniej, prezentuje się świetnie. Należy do rodzaju przekłuć powierzchniowych.

Prince albert - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
PRINCE ALBERT
(męskie)
Piercing intymny prince albert to przekłucie przechodzące przez żołądź. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów intymnych przekłuć męskich. Należy zachować przy nim ostrożność, ponieważ łatwo doprowadzić do urazu.
Guiche - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
GUICHE
(męskie)
Guiche to intymne przekłucie męskie, zwykle wykonywane poziomo w stosunku do szwu, u zakończenia worka mosznowego w stronę odbytu. W większości przypadków oferuje noszącemu dodatkową stymulację fizyczną.
Frenum - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
FRENUM
(męskie)
Piercing intymny frenum, to przekłucie poziome w stosunku do wędzidełka, wykonywane przez fałd skórny. Dla noszącego nie wywołuje dodatkowej stymulacji fizycznej. Przekłucie narażone jest na urazy mechaniczne.
Scrotal - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
SCROTAL
(męskie)
Scrotal to piercing intymny polegający na przekłuciu worka moszny. Jest przekłuciem stricte ozdobnym. Należy do przekłuć o stosunkowo szybkim czasie gojenia i prawidłowo wykonane nie jest zbytnio narażone na urazy.
Foreskin - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
FORESKIN
(męskie)
Piercing intymny typu foreskin, to przekłucie skóry napletka. Spełnia rolę ozdobną i należy do grupy przekłuć o szybkim czasie gojenia. Może być narażony na urazy mechaniczne, w zależności od doboru biżuterii.
Hafada - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
HAFADA
(męskie)
Hafada to piercing intymny polegający na przekłuciu spodniej części worka moszny. Jest przekłuciem stricte ozdobnym. Należy do przekłuć o stosunkowo szybkim czasie gojenia i prawidłowo wykonane nie jest zbytnio narażone na urazy.
Pubic - Piercing intymny poznań, przekłucia intymne w poznaniu, przekłucia intymne męskie, damskie. Jakie studio w poznaniu? Kto robi w poznaniu piercing intymny? Intymy poznań.
PUBIC
(męskie)
Pubic to piercing intymny wykonywany na wzgórku łonowym. Jest to przekłucie typowo ozdobne i nie spełnia oprócz tego żadnych innych funkcji. Niemniej, prezentuje się świetnie. Należy do rodzaju przekłuć powierzchniowych.