fbpx

• FAQ – LASER •​

Na termin można umówić się – telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe (FB, Instagram) lub osobiście w studio. Umawiając termin w studio należy przygotować pieniądze na wpłatę zadatku za wybrany termin, w wypadku skorzystania z innej metody kontaktu informacje o płatności podawane są w czasie rozmowy.

Nie na każdy zabieg pobieramy zadatki. Wszystko zależy od zakresu pracy oraz odległości terminu. Informację o tym, czy zadatek będzie wymagany podajemy w czasie umawiania terminu.

Na zabieg należy przyjść wypoczętym, w ubraniu umożliwiającym swobodny dostęp do partii ciała, która będzie podlegała laserowemu usuwaniu tatuażu. Ważne aby skóra w miejscu zabiegu nie była uszkodzona a tatuaż w pełni wygojony.

Czas trwania sesji zależny jest od wielkości, rodzaju i stanu tatuażu, który będziemy usuwać.

Tatuaż musi być w pełni wygojony, aby laserowe usuwanie tatuażu mogło przynieść efekt. Przyjmuje się zatem, że laserowe usuwanie tatuażu można rozpocząć pół roku po wykonaniu tatuażu, chociaż w szczególnych wypadkach czas ten może być dłuższy.

Aby laserowe usuwanie tatuażu było jak najbardziej efektywne należy między sesjami odczekać minimum 5-6 tygodni.

O tej tematyce należy porozmawiać z operatorem lasera.

Należy stosować się do zaleceń, otrzymanych po zabiegu. Pielęgnacja jest zbliżona do dbania o świeży tatuaż.

W szczególnych wypadkach możemy zastosować laserowe usuwanie tatuażu u osób niepełnoletnich. Na zabieg należy przyjść z opiekunem prawnym.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie. Usunięty lub rozjaśniony tatuaż można przykryć nowym wzorem.

Jak najbardziej, na laserowe usuwanie tatuażu również można nabyć u nas voucher.

Działamy na sprzęcie w najnowszej technologii – usuwamy tatuaże przy pomocy lasera pikosekundowego.

Tak, aby wycenić zakres prac należy odbyć konsultację. Można zrobić to osobiście, online lub telefonicznie. W ramach konsultacji na odległość wymagane będzie przesłanie zdjęcia tatuażu do usunięcia – dobrej jakości i w dobrym świetle.