fbpx

• SALON PIERCINGU POZNAŃ •​

PRZEKŁUCIA PODSTAWOWE | PRZEKŁUCIA POWIERZCHNIOWE | MICRODERMALE | PRZEKŁUCIA INTYMNE
PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep z biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia i kurs piercinu Poznań. Pomoc piercingowa - Tauay Piercing. Biżuteria ozdobna do piercing.

W naszym salonie piercingu wykonujemy wszelkiego rodzaju przekłucia widoczne w naszej ofercie. Pracujemy na sterylnym sprzęcie a biżuteria do piercingu, którą oferujemy to wyroby jubilerskie najwyższej jakości, w tym także biżuteria ozdobna do kupienia w studio.

W naszym studio stanowisko senior piercera obejmuje Tomasz – Tauay Piercing a piercera Nikola – Galsi Piercing. Nasi piercerzy ciągle się rozwijają uczestnicząc w licznych seminariach oraz szkoleniach branżowych.

Nie wykonujemy przekłuć z użyciem biżuterii ze stali chirurgicznej ani z użyciem biżuterii klienta.

Zachęcamy do skorzystania z przekłuć na biżuterii wykonanej z tytanu. Tytan również jest materiałem antyalergicznym ponieważ w jego składzie praktycznie nie ma niklu, jest on twardszy i odpowiedniejszy dla nowych przekłuć niż stal chirurgiczna. Podstawowa biżuteria tytanowa jest u nas w cenie przekłucia.

Przed zabiegiem nasi piercerzy przeprowadzają szczegółowe konsultacje, dzięki czemu mogą określić, czy dana osoba może bezpiecznie wykonać wybrane przekłucie pod względem anatomicznym.

Kładziemy ogromny nacisk na to aby zabiegi wykonywane w naszym salonie odbywały się wyłącznie w sterylnych warunkach oraz były przeprowadzane zgodnie ze sztuką piercerską i z zachowaniem wszelkich zasad panujących w gabinetach medycznych. Bezpieczny piercing jest tym, co przede wszystkim równorzędnie z wiedzą, doświadczeniem i prawidłowością wykonywania zabiegów zapewniamy naszym klientom.

Jak wyżej, zabiegi wykonywane w naszym salonie poprzedza szczegółowa konsultacja. Sprawdzane są możliwości anatomiczne klienta – w związku z czym w wypadku braku predyspozycji, piercer odmówi wykonania danego przekłucia, co podyktowane jest bezpieczeństwem klienta. Nie wykonujemy więcej niż trzech przekłuć na jednej sesji, a w szczególnych wypadkach ilość finalnie wykonanych przekłuć może się jeszcze zmniejszyć – decyduje tutaj obciążenie dla organizmu, jakie niosą za sobą poszczególne przekłucia, których łączenie lub wielokrotności mogę wpływać negatywnie na czas gojenia. 

Większość przekłuć wykonujemy od 16 roku życia, jednak są również takie, które wykonujemy wyłącznie u osób pełnoletnich. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, przed zapisaniem się na termin, upewnij się, od jakiego wieku wykonujemy wybrane przez ciebie przekłucie.

PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep z biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia i kurs piercinu Poznań. Pomoc piercingowa - Tauay Piercing. Biżuteria ozdobna do piercing.