fbpx

• PERMANENTNE PIEGI •​

Piegi permanentne, tatuaż piegi, tatuowanie piegów, sztuczne piegi | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.

W naszym salonie obok innych usług oferujemy także wykonywanie permanentnych. Zabieg polega na wprowadzeniu specjalną techniką barwnika pod skórę, tak aby imitował naturalne piegi. Kolory tuszu dobieramy zgodnie z karnacją, tonem i odcieniem skóry klienta lub też względem istniejących na twarzy piegów naturalnych. Daje subtelny efekt świeżości, rozpromienia cerę i doda młodzieńczej iskierki. Wykonujemy także fikuśne kolorowe piegi w dowolnych kolorach, mieszane albo tęczowe 🙂

Bezpośrednio po zabiegu piegi sprawiają wrażenie dużo za ciemnych, jednak efekt ten ustępuje wraz z czasem gojenia i przykrywania świeżo wytatuowanych piegów nową warstwą naskórka. W wielu przypadkach nie można odróżnić permanentnych piegów od naturalnych.

Czas trwania zabiegu to około 30 minut po przeprowadzonej uprzednio konsultacji i przygotowaniach do zabiegu. Zabieg mimo umiejscowienia na twarzy nie jest mocno bolesny, jedynie delikatnie dyskomfortowy.

Permanentne piegi to niewątpliwie dobry sposób na dodanie sobie odrobiny magicznego uroku!

Trwałość zabiegu uzależniona jest od czynników indywidualnych – wszystko zależy zatem od typu cery, stosowanych kosmetyków czy rodzaju diety. W wypadku stosowania kosmetyków kwasowych czy rozjaśniających skórę, wytatuowane piegi mogą ulec rozjaśnieniu. Przy cerze ze skłonnościami do przetłuszczania, także efekt może być delikatniejszy.

Zabieg rozbijamy zawsze na dwie części, stosując taką samą zasadę jak przy makijażu permanentnym. Cały zabieg składa się zatem z pierwszej sesji, na której wykonujemy świeże piegi oraz z kolejnej sesji poprawkowej, na której uzupełniamy miejscowo oraz poprawiamy gorzej przyjęty pigment. Pozwala nam to także działać w myśl zasady, że lepiej zrobić mniej i dorobić, niż przedobrzyć. Na kolejnej sesji możemy dodatkowo zagęścić piegi po sugestiach klienta w oparciu o już wygojone piegi po poprzednim zabiegu.

Pielęgnacja jest bardzo prosta, ponieważ należy głównie dbać o nawilżenie skóry, nie używać chemicznych kosmetyków oraz nie dotykać twarzy rękoma. Stosowanie się do szczegółowych zaleceń wydanych po zabiegu minimalizuje ryzyko złego wygojenia oraz utraty wizualnej.

Koszt zabiegu to 600 PLN czyli:
400 PLN za sesję startową
– 200 PLN za sesję poprawkową (w ciągu 45 dni od wykonania)

Piegi permanentne, tatuaż piegi, tatuowanie piegów, sztuczne piegi | PROPAGANDA TATTOO & PIERCING | Studio tatuażu i piercingu Poznań. Sklep biżuteria do piercingu Poznań. Szkolenia z piercinu Poznań. Laserowe usuwanie tatuażu Poznań.